Ostatní modely:
obecné výkon dojezd energetická efektivita elektrický motor transmise baterie nabíjení rozměry karoserie a podvozek výbava záruka
| OBECNÉ Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Značka | Dacia |
|---|---|
| Řada | Spring |
| Generace | 1. generace |
| Série | Spring Electric (2021 - ) |
| Verze motoru | Spring Electric 65 |
| Subverze motoru | Extreme |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Elektrický |
| Převodovka | Redukční převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 05.2023 |
| Dojezd (WLTP) | 220 km |
| Kapacita baterie (brutto) v kWh | 27,4 |
| VÝKON Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 48 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 65 |
| Zrychlení (s) | 13,7 |
| Maximální rychlost (km/h) | 125 |
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 48 kW (65 HP) / 113 Nm |
| DOJEZD Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Dojezd WLTP | 220 km |
|---|---|
| Dojezd WLTP ve městě | 305 km |
| ENERGETICKÁ EFEKTIVITA Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Typ paliva | Elektřina |
|---|---|
| Spotřeba | 14,5 kWh/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 14,5 kWh/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Elektrické vozidlo |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 0 g/km |
| ELEKTRICKÝ MOTOR Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 113 |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| Výkon (kW) | 48 |
| Výkon (HP) | 65 |
| Umístění / typ motoru (elektromotor 1) | Přední náprava / synchronní stroj s permanentními magnety (PSM) |
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 48 kW (65 HP) / 113 Nm |
| TRANSMISE Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Redukční převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| BATERIE Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Technologie baterie (typ) | Lithium |
|---|---|
| Velikost / kapacita baterie (brutto) v kWh | 27,4 |
| Velikost / kapacita baterie (netto) v kWh | 26,8 |
| Hmotnost baterie | 186 kg |
| NABÍJENÍ Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Poloha nabíjecího portu | Přední část vozidla uprostřed |
|---|---|
| AC nabíjecí port na vozidle | Typ 2 |
| Rychlonabíjecí konektor DC na vozidle | CCS (volitelné) |
| Funkce nabíjení AC | 1-fázový |
| Dobíjecí výkon (kW) | AC:2,3-3,7 DC:30,0 |
| Doba nabíjení | 100 %: 812 min (AC Schuko 2,3 kW), 508 min (AC 1-fázový wallbox/nabíjecí pól 3,7 kW); 80 %: 56 min (DC nabíjecí pól 30,0 kW) |
| Nabíjecí kabel AC pro domácnost | Volitelné (za příplatek) |
| Nabíjecí kabel AC pro dobíjecí stanici | Série (včetně) |
| ROZMĚRY Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 3734 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1579 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 1770 |
| Výška (mm) | 1516 |
| Rozvor náprav (mm) | 2423 |
| Světlá výška (mm) | 151 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 9,5 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 290 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1050 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1300 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 250 |
| Hmotnost baterie | 186 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 4 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Buben |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 165/70R14 |
|---|
| VÝBAVA Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní s couvací kamerou |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Série (včetně) |
| Navigace | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
|---|---|
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Dacia Spring Electric 65 Extreme 2023 |
|---|
| Záruka na auto | 3 roky nebo 100 000 km |
|---|---|
| Záruka na lak | 2 roky |
| Záruka na rezivění | 6 let |
Podobné modely
Ostatní modely Dacia