Ostatní modely:
obecné výkon dojezd energetická efektivita elektrický motor transmise baterie nabíjení rozměry karoserie a podvozek výbava záruka
| OBECNÉ Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Značka | Audi |
|---|---|
| Řada | Q8 e-tron |
| Generace | GE |
| Série | Q8 e-tron (GE) (2023 - ) |
| Verze motoru | Q8 e-tron 50 |
| Subverze motoru | S line quattro |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Elektrický |
| Převodovka | Redukční převodovka |
| Typ pohonu | Všechna kola (AWD) |
| Datum uvedení na trh | 02.2023 |
| Dojezd (WLTP) | 491 km |
| Kapacita baterie (brutto) v kWh | 95,0 |
| VÝKON Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 250 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 340 |
| Zrychlení (s) | 6 |
| Maximální rychlost (km/h) | 200 |
| Hluk automobilu (dB) | 67 dB |
| DOJEZD Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Dojezd WLTP | 491 km |
|---|
| ENERGETICKÁ EFEKTIVITA Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Typ paliva | Elektřina |
|---|---|
| Spotřeba | 20,1 kWh/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 20,1 kWh/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Elektrické vozidlo |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 0 g/km |
| ELEKTRICKÝ MOTOR Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Označení motoru | EAS, EDE |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 664 |
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| Výkon (kW) | 250 |
| Výkon (HP) | 340 |
| Umístění / typ motoru (elektromotor 1) | Přední náprava / Asynchronní stroj (ASM) |
| Umístění / typ motoru (elektromotor 2) | Zadní náprava / Asynchronní stroj (ASM) |
| TRANSMISE Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Všechna kola (AWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Redukční převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| BATERIE Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Technologie baterie (typ) | Lithium |
|---|---|
| Velikost / kapacita baterie (brutto) v kWh | 95,0 |
| Velikost / kapacita baterie (netto) v kWh | 89,0 |
| NABÍJENÍ Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Poloha nabíjecího portu | Přední strana řidiče |
|---|---|
| Poloha nabíjecího portu (doplňková) | Přední strana spolujezdce (volitelné) |
| AC nabíjecí port na vozidle | Typ 2 |
| Rychlonabíjecí konektor DC na vozidle | CCS |
| Funkce nabíjení AC | 3-fázový |
| Dobíjecí výkon (kW) | AC:11,0-22,0 DC:150,0 |
| Volitelné nabíjení AC-DC | AC 3-fázový 22 kW (volitelné) |
| Doba nabíjení | 100%: 555 min (AC 3-fázová wallbox/dobíjecí pól 11,0 kW), 285 min (AC 3-fázová wallbox/dobíjecí pól 22,0 kW); 80%: 28 min (DC dobíjecí pól 150,0 kW). |
| Nabíjecí kabel AC pro domácnost | Série (včetně) |
| Nabíjecí kabel AC pro dobíjecí stanici | Série (včetně) |
| ROZMĚRY Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 4915 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1937 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2189 |
| Výška (mm) | 1633 |
| Rozvor náprav (mm) | 2928 |
| Světlá výška (mm) | 172 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 12,2 m |
| Hloubka brodění (mm) | 300 mm |
| Maximální sklon | 27,0 % |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 569 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 2585 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 3170 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 585 |
| Svislé zatížení | 80 kg |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1800 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | odnímatelný |
| KAROSERIE A PODVOZEK Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| Aktivní řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Vzduch |
|---|---|
| Zadní odpružení | Vzduch |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 255/50R20 |
|---|
| VÝBAVA Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Zadní boční airbag | Volitelné (za příplatek) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Aktivní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Automatická kontrola vzdálenosti | Paket |
| Detekce chodců | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Paket |
| Nouzový asistent | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění | Série (včetně) |
| Varování před kolizí | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Řízení dynamiky vozidla - přívěs | Paket |
| Dynamika brzdových světel | Série (včetně) |
| Variabilní rozdělení světel | Paket |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Asistent pro jízdu v dopravní zácpě | Paket |
| Asistent nočního vidění | Volitelné (za příplatek) |
| Detekce ospalosti | Série (včetně) |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Asistent vyhýbání | Paket |
| Asistent pro křižovatky | Paket |
| Asistent pro odbočování | Paket |
| Asistent pro křižovatky vzadu | Paket |
| Varování při výjezdu | Paket |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Série (včetně) |
| Inteligentní asistent rychlosti | Paket |
| Asistent dálkových světel | Paket |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | přední a zadní |
| Parkovací asistent | Volitelné (za příplatek) |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| Asistent pro zatáčení | Série (včetně) |
| Systém proaktivní ochrany | Paket |
| INTERIÉR |
|---|
| Head-up displej (HUD) | Volitelné (za příplatek) |
|---|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Volitelné (za příplatek) |
| Indukční nabíjecí zařízení pro chytré telefony | Paket |
| Navigace | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Kožený interiér | Volitelné (za příplatek) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Světlomety | Série (včetně) |
|---|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Audi Q8 e-tron 50 S line quattro 2023 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Audi