Ostatní modely
| OBECNÉ CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Značka | CUPRA |
|---|---|
| Řada | Formentor |
| Generace | 1. generace |
| Série | Formentor (2020 - ) |
| Verze motoru | Formentor VZ 2.0 TSI |
| Subverze motoru | Tribe Edition DSG |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Automatická. manuální převodovka (dvouspojková) |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 01.2023 |
| VÝKON CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 180 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 245 |
| Zrychlení (s) | 6,8 |
| Maximální rychlost (km/h) | 238 |
| Hluk automobilu (dB) | 70 dB |
| SPOTŘEBA CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Typ paliva | Super Plus |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 7,6 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 50,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 7,6 l/100 km |
|---|
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 173 g/km |
| MOTOR CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Označení motoru | DNP |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 370 |
| Počet rychlostních stupňů | 7 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | Filtr pevných částic Otto |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Přímé vstřikování |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1984 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 180 kW (245 HP) / 370 Nm |
| Výkon (kW) | 180 |
| Výkon (HP) | 245 |
| Zdvihový objem (cm) | 1984 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5250 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 1600 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Automatická. manuální převodovka (dvouspojková) |
| Počet rychlostních stupňů | 7 |
| ROZMĚRY CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 4446 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1839 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 1992 |
| Výška (mm) | 1520 |
| Rozvor náprav (mm) | 2679 |
| Poloměr otáčení (m) | 11,4 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 450 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1556 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 2060 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 504 |
| Svislé zatížení | 80 kg |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | mechanicky zatahovací |
| KAROSERIE A PODVOZEK CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 245/40R19 |
|---|
| VÝBAVA CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Zadní boční airbag | Paket |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Automatická kontrola vzdálenosti | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Série (včetně) |
| Nouzový asistent | Paket |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění | Série (včetně) |
| Varování před kolizí | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Automatická kontrola stability s trakcí |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Řízení dynamiky vozidla - přívěs | Série (včetně) |
| Dynamika brzdových světel | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Asistent pro jízdu v dopravní zácpě | Série (včetně) |
| Detekce ospalosti | Série (včetně) |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Asistent pro křižovatky vzadu | Série (včetně) |
| Varování při výjezdu | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Série (včetně) |
| Asistent dálkových světel | Série (včetně) |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | přední+zadní se zadní kamerou |
| Parkovací asistent | Série (včetně) |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| Asistent pro zatáčení | Série (včetně) |
| Systém proaktivní ochrany | Volitelné (za příplatek) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Paket |
| Indukční nabíjecí zařízení pro chytré telefony | Paket |
| Navigace | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Kožený interiér | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA CUPRA Formentor VZ 2.0 TSI Tribe Edition DSG 2023 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely CUPRA