Ostatní modely
obecné výkon spotřeba motor transmise elektrické parametry rozměry karoserie a podvozek výbava záruka
| OBECNÉ BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Značka | BMW |
|---|---|
| Řada | X5 |
| Generace | G05/F95 |
| Série | X5 (G05) (2023 - ) |
| Verze motoru | X5 xDrive40i |
| Subverze motoru | x Steptronic Sport |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Spalovací motor (mild-hybrid) |
| Převodovka | Automatická převodovka |
| Typ pohonu | Všechna kola (AWD) |
| Datum uvedení na trh | 04.2023 |
| VÝKON BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 280 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 380 |
| Zrychlení (s) | 5,4 |
| Maximální rychlost (km/h) | 250 |
| Hluk automobilu (dB) | 69 dB |
| ELEKTRICKÝ VÝKON |
|---|
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 9 kW (12 HP) / 200 Nm |
|---|
| SPOTŘEBA BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Typ paliva | Super Plus |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 8,5 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 83,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 8,5 l/100 km |
|---|
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 193 g/km |
| MOTOR BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Označení motoru | B58B30P |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 540 |
| Počet rychlostních stupňů | 8 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | Filtr pevných částic Otto |
| Počet válců | 6 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Přímé vstřikování |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 2998 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 280 kW (380 HP) / 520 Nm |
| Výkon (kW) | 280 |
| Výkon (HP) | 380 |
| Zdvihový objem (cm) | 2998 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5200 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 1850 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Všechna kola (AWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Automatická převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 8 |
| ELEKTRICKÉ PARAMETRY BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| ELEKTROMOTOR |
|---|
| Umístění / typ motoru (elektromotor 1) | Skříň převodovky / E-motor |
|---|---|
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 9 kW (12 HP) / 200 Nm |
| ROZMĚRY BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 4935 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 2004 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2218 |
| Výška (mm) | 1765 |
| Rozvor náprav (mm) | 2975 |
| Světlá výška (mm) | 214 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 12,6 m |
| Přední nájezdový úhel (stupně) | 25,2° |
| Zadní nájezdový úhel (stupně) | 22,3° |
| Přejezdový úhel / na rampu (stupně) | 20,2° |
| Hloubka brodění (mm) | 500 mm |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 650 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 2240 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 2885 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 645 |
| Svislé zatížení | 140 kg |
| Nosnost střechy | 100 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 3500 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | elektricky výsuvné |
| KAROSERIE A PODVOZEK BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Maximální počet sedadel | 7 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| Aktivní řízení | Paket |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 265/50R19 |
|---|---|
| RunFlat pneumatiky | Paket |
| VÝBAVA BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Aktivní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Automatická kontrola vzdálenosti | Paket |
| Detekce chodců | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Paket |
| Nouzový asistent | Paket |
| Systém ochrany chodců | Aktivní kapota |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění | Série (včetně) |
| Varování před kolizí | Série (včetně) |
| Kontrola brzdění v zatáčkách | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Dynamická kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Řízení dynamiky vozidla - přívěs | Paket |
| Dynamika brzdových světel | Série (včetně) |
| Variabilní rozdělení světel | Paket |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Asistent pro jízdu v dopravní zácpě | Paket |
| Detekce ospalosti | Paket |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Asistent vyhýbání | Paket |
| Asistent pro křižovatky | Paket |
| Asistent pro odbočování | Série (včetně) |
| Asistent pro křižovatky vzadu | Paket |
| Varování při výjezdu | Paket |
| Regulace jízdní dynamiky | Dynamická kontrola stability III |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Paket |
| Inteligentní asistent rychlosti | Paket |
| Asistent dálkových světel | Série (včetně) |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | přední+zadní se zadní kamerou |
| Parkovací asistent | Série (včetně) |
| Asistent pro přívěs | Série (včetně) |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| Asistent pro zatáčení | Paket |
| Systém proaktivní ochrany | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Head-up displej (HUD) | Paket |
|---|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Série (včetně) |
| Indukční nabíjecí zařízení pro chytré telefony | Série (včetně) |
| Navigace | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Kožený interiér | Volitelné (za příplatek) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| Světlomety | Paket |
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA BMW X5 xDrive40i x Steptronic Sport 2023 |
|---|
| Záruka na auto | Žádné |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely BMW