Ostatní modely
| OBECNÉ Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Značka | Fiat |
|---|---|
| Řada | Panda |
| Generace | 312 |
| Série | Panda (312) (2020 - ) |
| Verze motoru | Panda 1.2 8V LPG |
| Subverze motoru | (LPG) |
| Karoserie | Hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Plyn |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 08.2021 |
| Datum ukončení výroby | 11.2021 |
| VÝKON Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 51 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 70 |
| Zrychlení (s) | 14,5 |
| Maximální rychlost (km/h) | 164 |
| Hluk automobilu (dB) | 72 dB |
| SPOTŘEBA Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Typ paliva | Kapalný plyn |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 7,7 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 38,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 7,7 l/100 km |
|---|
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 125 g/km |
| MOTOR Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Označení motoru | 169A4000 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 102 |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | regulovaný |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Vstřikování |
| Počet ventilů | 2 |
| Velikost / objem motoru | 1242 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 51 kW (70 HP) / 102 Nm |
| Výkon (kW) | 51 |
| Výkon (HP) | 70 |
| Zdvihový objem (cm) | 1242 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5500 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 3000 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| ROZMĚRY Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Délka (mm) | 3653 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1643 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 1882 |
| Výška (mm) | 1551 |
| Rozvor náprav (mm) | 2300 |
| Poloměr otáčení (m) | 9,3 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 200 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1075 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1420 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 345 |
| Nosnost střechy | 55 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Typ karoserie | Hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 4 |
| Maximální počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Buben |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 175/65R14 |
|---|
| VÝBAVA Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Paket |
| Aktivní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| INTERIÉR |
|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
|---|---|
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Paket |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Volitelné (za příplatek) |
|---|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Fiat Panda 1.2 8V LPG (LPG operation) 2021 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 8 let |
Podobné modely
Ostatní modely Fiat