Ostatní modely
obecné výkon spotřeba motor transmise elektrické parametry rozměry karoserie a podvozek výbava záruka
| OBECNÉ Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Značka | Toyota |
|---|---|
| Řada | Corolla |
| Generace | E21 |
| Série | Corolla (E21) (2023 - ) |
| Verze motoru | Corolla 1.8 Hybrid |
| Subverze motoru | Comfort |
| Karoserie | Hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Full-hybrid |
| Převodovka | Převodovka CVT |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 02.2023 |
| VÝKON Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 103 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 140 |
| Zrychlení (s) | 9,2 |
| Maximální rychlost (km/h) | 180 |
| Hluk automobilu (dB) | 67 dB |
| ELEKTRICKÝ VÝKON |
|---|
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 70 kW (95 HP) / 185 Nm |
|---|
| SPOTŘEBA Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Typ paliva | Super |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 4,6 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 43,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (WLTP) | 3,8 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva příměstská (WLTP) | 3,4 l/100 km |
| Spotřeba paliva na hlavní silnici (WLTP) | 3,9 l/100 km |
| Spotřeba paliva na dálnici (WLTP) | 5,7 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 4,6 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 100 g/km |
| MOTOR Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Označení motoru | 2ZR-FXE |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | regulovaný |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Vstřikování |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1798 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 72 kW (98 HP) / 142 Nm |
| Výkon (kW) | 103 |
| Výkon (HP) | 140 |
| Zdvihový objem (cm) | 1798 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5200 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 3600 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Převodovka CVT |
| Počet rychlostních stupňů | 1 |
| ELEKTRICKÉ PARAMETRY Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| ELEKTROMOTOR |
|---|
| Umístění / typ motoru (elektromotor 1) | Přední náprava / E-motor |
|---|---|
| Výkon / točivý moment (elektromotor 1) | 70 kW (95 HP) / 185 Nm |
| BATERIE |
|---|
| Technologie baterie (typ) | Lithium |
|---|
| ROZMĚRY Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 4370 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1790 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2090 |
| Výška (mm) | 1435 |
| Rozvor náprav (mm) | 2640 |
| Světlá výška (mm) | 135 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 10,2 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 361 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1420 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1820 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 400 |
| Svislé zatížení | 75 kg |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 750 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 450 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | odnímatelný |
| KAROSERIE A PODVOZEK Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Typ karoserie | Hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 205/55R16V |
|---|
| VÝBAVA Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Automatická kontrola vzdálenosti | Série (včetně) |
| Detekce chodců | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění | Série (včetně) |
| Varování před kolizí | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Paket |
| Asistent pro jízdu v dopravní zácpě | Série (včetně) |
| Detekce ospalosti | Série (včetně) |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Série (včetně) |
| Asistent dálkových světel | Série (včetně) |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | Zadní kamera |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Série (včetně) |
| Navigace | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Paket |
|---|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Toyota Corolla 1.8 Hybrid Comfort 2023 |
|---|
| Záruka na auto | 3 roky nebo 100 000 km |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Toyota