Ostatní modely
| OBECNÉ Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Značka | Peugeot |
|---|---|
| Řada | 3008 |
| Generace | 2. generace |
| Série | 3008 (II) (2021 - ) |
| Verze motoru | 3008 1.5 BlueHDi 130 |
| Subverze motoru | Active |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Diesel |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 01.2021 |
| Datum ukončení výroby | 07.2021 |
| VÝKON Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 96 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 131 |
| Zrychlení (s) | 10,8 |
| Maximální rychlost (km/h) | 192 |
| Hluk automobilu (dB) | 69 dB |
| SPOTŘEBA Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Typ paliva | Diesel |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 5,0 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 52,5 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 5,0 l/100 km |
|---|
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 130 g/km |
| Kapacita nádrže AdBlue | 17,0 l |
| MOTOR Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Označení motoru | YH01 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 300 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | SCR katalyzátor s DPF filtrem |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Common Rail (přímé vstřikování) |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1499 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 96 kW (131 HP) / 300 Nm |
| Výkon (kW) | 96 |
| Výkon (HP) | 131 |
| Zdvihový objem (cm) | 1499 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 3750 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 1750 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Délka (mm) | 4447 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1841 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2098 |
| Výška (mm) | 1624 |
| Rozvor náprav (mm) | 2675 |
| Světlá výška (mm) | 219 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 10,7 m |
| Přední nájezdový úhel (stupně) | 20,0° |
| Zadní nájezdový úhel (stupně) | 29,0° |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 520 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1504 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1980 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 476 |
| Celková kombinovaná hmotnost (GCW) | 3480 kg |
| Svislé zatížení | 70 kg |
| Nosnost střechy | 80 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1500 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | odnímatelný |
| KAROSERIE A PODVOZEK Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 215/65R17 |
|---|
| VÝBAVA Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Zadní boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Varování před kolizí | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Dynamika brzdových světel | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Série (včetně) |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
|---|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Volitelné (za příplatek) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Peugeot 3008 1.5 BlueHDi 130 Active 2021 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Peugeot