Ostatní modely
| OBECNÉ Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Značka | Dacia |
|---|---|
| Řada | Sandero |
| Generace | 3. generace |
| Série | Sandero (III) Stepway (2021 - ) |
| Verze motoru | Sandero Stepway TCe 110 |
| Subverze motoru | Extreme |
| Karoserie | Hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 03.2023 |
| VÝKON Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 81 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 110 |
| Zrychlení (s) | 10 |
| Maximální rychlost (km/h) | 180 |
| Hluk automobilu (dB) | 69 dB |
| SPOTŘEBA Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Typ paliva | Super |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 5,5 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 50,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (WLTP) | 6,3 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva příměstská (WLTP) | 5,0 l/100 km |
| Spotřeba paliva na hlavní silnici (WLTP) | 4,7 l/100 km |
| Spotřeba paliva na dálnici (WLTP) | 6,3 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 5,5 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 125 g/km |
| MOTOR Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Označení motoru | H5D C4 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 200 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | regulovaný |
| Počet válců | 3 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Vstřikování |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 999 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 81 kW (110 HP) / 200 Nm |
| Výkon (kW) | 81 |
| Výkon (HP) | 110 |
| Zdvihový objem (cm) | 999 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5000 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 2900 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Délka (mm) | 4099 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1848 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2007 |
| Výška (mm) | 1535 |
| Rozvor náprav (mm) | 2604 |
| Světlá výška (mm) | 201 mm |
| Poloměr otáčení (m) | 10,4 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 328 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1181 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1587 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 406 |
| Celková kombinovaná hmotnost (GCW) | 2687 kg |
| Svislé zatížení | 75 kg |
| Nosnost střechy | 80 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1100 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 590 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Typ karoserie | Hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Buben |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 205/60R16 |
|---|
| VÝBAVA Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Paket |
| Asistent nouzového brzdění ve městě | Série (včetně) |
| Asistent nouzového brzdění | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní s couvací kamerou |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Série (včetně) |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Dacia Sandero Stepway TCe 110 Extreme 2023 |
|---|
| Záruka na auto | 3 roky nebo 100 000 km |
|---|---|
| Záruka na lak | 2 roky |
| Záruka na rezivění | 6 let |
Podobné modely
Ostatní modely Dacia