Ostatní modely
| OBECNÉ Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Značka | Citroen |
|---|---|
| Řada | C3 Aircross |
| Generace | 1. generace |
| Série | C3 Aircross (2021 - ) |
| Verze motoru | C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start |
| Subverze motoru | C-Series |
| Karoserie | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 06.2021 |
| VÝKON Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 81 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 110 |
| Zrychlení (s) | 11,5 |
| Maximální rychlost (km/h) | 183 |
| Hluk automobilu (dB) | 68 dB |
| SPOTŘEBA Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Typ paliva | Super |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 5,8 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 45,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (WLTP) | 6,8 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva příměstská (WLTP) | 5,5 l/100 km |
| Spotřeba paliva na hlavní silnici (WLTP) | 5,0 l/100 km |
| Spotřeba paliva na dálnici (WLTP) | 6,2 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 5,8 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 131 g/km |
| MOTOR Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Označení motoru | HN05 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 205 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | Filtr pevných částic Otto |
| Počet válců | 3 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Přímé vstřikování |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1199 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 81 kW (110 HP) / 205 Nm |
| Výkon (kW) | 81 |
| Výkon (HP) | 110 |
| Zdvihový objem (cm) | 1199 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5500 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 1750 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Délka (mm) | 4154 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1756 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 1976 |
| Výška (mm) | 1597 |
| Rozvor náprav (mm) | 2604 |
| Poloměr otáčení (m) | 10,8 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 410 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1254 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1795 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 541 |
| Celková kombinovaná hmotnost (GCW) | 2620 kg |
| Svislé zatížení | 65 kg |
| Nosnost střechy | 40 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 840 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 600 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | odnímatelný |
| KAROSERIE A PODVOZEK Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Typ karoserie | SUV |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 205/60R16 |
|---|
| VÝBAVA Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Světelný senzor | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Detekce ospalosti | Série (včetně) |
| Asistent udržování v jízdním pruhu | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Systém pro rozpoznávání dopravních značek | Série (včetně) |
| Pomoc při parkování | Série (včetně) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| Asistent pro zatáčení | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Série (včetně) |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Série (včetně) |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| LED světlomety | Série (včetně) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Volitelné (za příplatek) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Citroen C3 Aircross PureTech 110 Stop&Start C-Series 2021 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Citroen