Ostatní modely
| OBECNÉ Rover 825SD 1994 |
|---|
| Značka | Rover |
|---|---|
| Řada | 800 |
| Generace | RS |
| Série | 800 (RS) Notchback (1992 - 1998) |
| Verze motoru | 825SD |
| Karoserie | Notchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Typ motoru | Diesel |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 04.1994 |
| Datum ukončení výroby | 06.1996 |
| VÝKON Rover 825SD 1994 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 87 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 118 |
| Zrychlení (s) | 11,2 |
| Maximální rychlost (km/h) | 190 |
| SPOTŘEBA Rover 825SD 1994 |
|---|
| Typ paliva | Diesel |
|---|---|
| Velikost / objem nádrže | 68,0 l |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 1 |
|---|
| MOTOR Rover 825SD 1994 |
|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 268 |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | Oxi-Kat |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Vstřikování |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 2498 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 87 kW (118 HP) / 268 Nm |
| Výkon (kW) | 87 |
| Výkon (HP) | 118 |
| Zdvihový objem (cm) | 2498 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 4200 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 2100 ot/min (rpm) |
| TRANSMISE Rover 825SD 1994 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| ROZMĚRY Rover 825SD 1994 |
|---|
| Délka (mm) | 4882 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1730 |
| Výška (mm) | 1393 |
| Rozvor náprav (mm) | 2770 |
| Poloměr otáčení (m) | 11,4 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 530 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1425 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1910 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 485 |
| Nosnost střechy | 70 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1500 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 500 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Rover 825SD 1994 |
|---|
| Typ karoserie | Notchback |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet sedadel | 5 |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 195/65R15V |
|---|
| VÝBAVA Rover 825SD 1994 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Klimatizace | Volitelné (za příplatek) |
|---|---|
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
|---|---|
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Rover 825SD 1994 |
|---|
| Záruka na auto | 1 rok |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 6 let |
Podobné modely
Ostatní modely Rover