Ostatní modely
| OBECNÉ Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Značka | Jaguar |
|---|---|
| Řada | S-Type |
| Generace | CCX |
| Série | S-Type (CCX) (2002 - 2008) |
| Verze motoru | S-Type 2.5 V6 |
| Subverze motoru | Classic |
| Karoserie | Notchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Zadní kola (RWD) |
| Datum uvedení na trh | 04.2002 |
| Datum ukončení výroby | 07.2005 |
| VÝKON Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 147 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 200 |
| Zrychlení (s) | 8,6 |
| Maximální rychlost (km/h) | 228 |
| SPOTŘEBA Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Typ paliva | Super |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 9,5 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 69,5 l |
| SPOTŘEBA NEDC |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (NEDC) | 13,3 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva na dálnici (NEDC) | 7,3 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (NEDC) | 9,5 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 3 |
|---|---|
| Emise CO2 (NEFZ) | 229 g/km |
| MOTOR Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 245 |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / motor do V |
| Čištění výfukových plynů | regulovaný |
| Počet válců | 6 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Vstřikování |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 2497 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 147 kW (200 HP) / 245 Nm |
| Výkon (kW) | 147 |
| Výkon (HP) | 200 |
| Zdvihový objem (cm) | 2497 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 6800 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 4000 ot/min (rpm) |
| TRANSMISE Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Typ pohonu | Zadní kola (RWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| ROZMĚRY Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Délka (mm) | 4905 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1819 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2060 |
| Výška (mm) | 1448 |
| Rozvor náprav (mm) | 2909 |
| Poloměr otáčení (m) | 11,5 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 400 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1615 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 2180 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 565 |
| Svislé zatížení | 75 kg |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1600 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Typ karoserie | Notchback |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 205/60R16 |
|---|
| VÝBAVA Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Isofix | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Paket |
| Regulace jízdní dynamiky | Dynamická kontrola stability |
| Pomoc při parkování | Volitelné (za příplatek) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní |
| INTERIÉR |
|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
|---|---|
| Rádio | Série (včetně) |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Kožený interiér | Volitelné (za příplatek) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| Xenonové světlomety | Volitelné (za příplatek) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Jaguar S-Type 2.5 V6 Classic 2002 |
|---|
| Záruka na auto | 3 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 6 let |
Podobné modely
Ostatní modely Jaguar