Ostatní modely
| OBECNÉ Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Značka | Honda |
|---|---|
| Řada | Jazz |
| Generace | 1. generace |
| Série | Jazz (I) (1984 - 1986) |
| Verze motoru | Jazz 55 |
| Karoserie | Hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 3 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 01.1984 |
| Datum ukončení výroby | 02.1985 |
| VÝKON Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 41 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 56 |
| Zrychlení (s) | 12,9 |
| Maximální rychlost (km/h) | 144 |
| SPOTŘEBA Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Typ paliva | Normal |
|---|---|
| Velikost / objem nádrže | 41,0 l |
| Spotřeba paliva ve městě | 6,2 l/100 km |
| Spotřeba paliva při rychlosti 90 km/h | 4,9 l/100 km |
| Spotřeba paliva při rychlosti 120 km/h | 6,9 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva | 6,0 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | bez KAT |
|---|
| MOTOR Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 93 |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Karburátor |
| Počet ventilů | 2 |
| Velikost / objem motoru | 1223 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 41 kW (56 HP) / 93 Nm |
| Výkon (kW) | 41 |
| Výkon (HP) | 56 |
| Zdvihový objem (cm) | 1223 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 4500 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 3500 ot/min (rpm) |
| TRANSMISE Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| ROZMĚRY Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Délka (mm) | 3380 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1570 |
| Výška (mm) | 1470 |
| Rozvor náprav (mm) | 2220 |
| Poloměr otáčení (m) | 9,2 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 205 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 688 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1070 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 382 |
| Nosnost střechy | 40 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Typ karoserie | Hatchback |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Buben |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 145R12S |
|---|
| VÝBAVA Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
|---|
| INTERIÉR |
|---|
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
|---|
| ZÁRUKA Honda Jazz 55 (1984) |
|---|
| Záruka na auto | 1 rok bez omezení počtu ujetých kilometrů |
|---|---|
| Záruka na rezivění | 6 let |
Podobné modely
Ostatní modely Honda