Ostatní modely
| OBECNÉ Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Značka | Ford |
|---|---|
| Řada | Focus |
| Generace | II |
| Série | Focus (II) Notchback (2008 - 2009) |
| Verze motoru | Focus 2.0 TDCi DPF |
| Subverze motoru | Ghia PowerShift Automatic |
| Karoserie | Notchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Typ motoru | Diesel |
| Převodovka | Automatická. manuální převodovka (dvouspojková) |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 03.2008 |
| Datum ukončení výroby | 09.2009 |
| VÝKON Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 81 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 110 |
| Zrychlení (s) | 11,6 |
| Maximální rychlost (km/h) | 185 |
| Hluk automobilu (dB) | 68 dB |
| SPOTŘEBA Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Typ paliva | Diesel |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 5,8 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 53,0 l |
| SPOTŘEBA NEDC |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (NEDC) | 7,8 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva na dálnici (NEDC) | 4,7 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (NEDC) | 5,8 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 4 |
|---|---|
| Emise CO2 (NEFZ) | 154 g/km |
| MOTOR Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Označení motoru | IXDA |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 265 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | DPF |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Common Rail (přímé vstřikování) |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1997 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 81 kW (110 HP) / 265 Nm |
| Výkon (kW) | 81 |
| Výkon (HP) | 110 |
| Zdvihový objem (cm) | 1997 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 4000 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 2000 ot/min (rpm) |
| TRANSMISE Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Automatická. manuální převodovka (dvouspojková) |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Délka (mm) | 4481 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1839 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 1995 |
| Výška (mm) | 1497 |
| Rozvor náprav (mm) | 2640 |
| Poloměr otáčení (m) | 10,9 m |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 537 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1460 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1950 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 490 |
| Celková kombinovaná hmotnost (GCW) | 3150 kg |
| Svislé zatížení | 75 kg |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1200 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 730 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Typ karoserie | Notchback |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 205/55R16 |
|---|
| VÝBAVA Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Zadní hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Dynamika brzdových světel | Série (včetně) |
| Dešťový senzor | Série (včetně) |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronický stabilizační program |
| Pomoc při parkování | Volitelné (za příplatek) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní |
| INTERIÉR |
|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
|---|---|
| Rádio | Volitelné (za příplatek) |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Elektrické zvedání zadních oken | Série (včetně) |
| Kožený interiér | Volitelné (za příplatek) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Série (včetně) |
|---|---|
| Světlomety | Volitelné (za příplatek) |
| Xenonové světlomety | Volitelné (za příplatek) |
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Hliníková kola | Série (včetně) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Ford Focus 2.0 TDCi DPF Ghia PowerShift Automatic 03/2008 (2) |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | žádné |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Ford