Ostatní modely
| OBECNÉ Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Značka | Datsun |
|---|---|
| Řada | Sunny |
| Generace | 2. generace |
| Série | Sunny (B310) Coupé (1979 - 1981) |
| Verze motoru | Sunny Coupé 1400 |
| Karoserie | Kupé (Coupe) |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 3 |
| Typ motoru | Spalovací motor (Otto) |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Zadní kola (RWD) |
| Datum uvedení na trh | 04.1979 |
| Datum ukončení výroby | 09.1980 |
| VÝKON Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 48 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 65 |
| Maximální rychlost (km/h) | 153 |
| SPOTŘEBA Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Typ paliva | Normal |
|---|---|
| Velikost / objem nádrže | 50,0 l |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | bez KAT |
|---|
| MOTOR Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 102 |
|---|---|
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Karburátor |
| Počet ventilů | 2 |
| Velikost / objem motoru | 1387 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 48 kW (65 HP) / 102 Nm |
| Výkon (kW) | 48 |
| Výkon (HP) | 65 |
| Zdvihový objem (cm) | 1387 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 5500 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 3500 ot/min (rpm) |
| TRANSMISE Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Typ pohonu | Zadní kola (RWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 5 |
| ROZMĚRY Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Délka (mm) | 4080 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1590 |
| Výška (mm) | 1335 |
| Rozvor náprav (mm) | 2340 |
| Poloměr otáčení (m) | 10,0 m |
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 870 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 1300 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 430 |
| Nosnost střechy | 75 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1000 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 435 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| Typ karoserie | Kupé (Coupe) |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| Počet sedadel | 5 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Buben |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 155R13S |
|---|
| VÝBAVA Datsun Sunny Coupé 1400 (1979) |
|---|
| EXTERIÉR |
|---|
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
|---|
Podobné modely
Ostatní modely Datsun