Ostatní modely
| OBECNÉ Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Značka | Citroen |
|---|---|
| Řada | Jumpy |
| Generace | 3. generace |
| Série | Jumpy (III) Combi (2016 - 2022) |
| Verze motoru | Jumpy Combi XL BlueHDi 145 Start&Stop |
| Karoserie | Bus |
| Počet míst | 9 |
| Počet dveří | 4 |
| Typ motoru | Diesel |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 10.2020 |
| Datum ukončení výroby | 12.2022 |
| VÝKON Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 106 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 145 |
| Maximální rychlost (km/h) | 185 |
| Hluk automobilu (dB) | 71 dB |
| SPOTŘEBA Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Typ paliva | Diesel |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 7,0 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 70,0 l |
| SPOTŘEBA WLTP |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (WLTP) | 7,0 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva příměstská (WLTP) | 6,4 l/100 km |
| Spotřeba paliva na hlavní silnici (WLTP) | 6,2 l/100 km |
| Spotřeba paliva na dálnici (WLTP) | 8,2 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (WLTP) | 7,0 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-ISC-FCM (WLTP) 36AP-AR |
|---|---|
| Kombinované emise CO2 (WLTP) | 185 g/km |
| Kapacita nádrže AdBlue | 21,0 l |
| MOTOR Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Označení motoru | AH01 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 370 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | SCR katalyzátor s DPF filtrem |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Common Rail (přímé vstřikování) |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1997 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 106 kW (145 HP) / 340 Nm |
| Výkon (kW) | 106 |
| Výkon (HP) | 145 |
| Zdvihový objem (cm) | 1997 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 3700 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 2000 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Délka (mm) | 5308 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1920 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2204 |
| Výška (mm) | 1935 |
| Rozvor náprav (mm) | 3275 |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 3497 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1838 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 2850 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 1012 |
| Celková kombinovaná hmotnost (GCW) | 4750 kg |
| Svislé zatížení | 84 kg |
| Nosnost střechy | 100 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1900 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| Tažná zařízení | Volitelné (za příplatek) |
| Typ přípojného zařízení | odnímatelný |
| KAROSERIE A PODVOZEK Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Typ karoserie | Bus |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet posuvných dveří (standard / volitelné) | 1 (série) / 2 volitelné (za příplatek) |
| Počet sedadel | 9 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 215/65R16C |
|---|
| VÝBAVA Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Paket |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Řízení dynamiky vozidla - přívěs | Paket |
| Světelný senzor | Paket |
| Dešťový senzor | Paket |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronická kontrola stability |
| Pomoc při parkování | Volitelné (za příplatek) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Paket |
|---|---|
| Klimatizace | Série (včetně) |
| Rádio | Série (včetně) |
| Příjem digitálního rádia (DAB) | Série (včetně) |
| Systém handsfree | Série (včetně) |
| Integrace chytrého telefonu (Android Auto / Apple CarPlay) | Paket |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Paket |
|---|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Volitelné (za příplatek) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Citroen Jumpy Estate (Wagon) XL BlueHDi 145 Start&Stop 2020 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Citroen