Ostatní modely
| OBECNÉ Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Značka | Citroen |
|---|---|
| Řada | Jumpy |
| Generace | 3. generace |
| Série | Jumpy (III) Combi (2016 - 2022) |
| Verze motoru | Jumpy Combi M BlueHDi 100 Start&Stop |
| Karoserie | Bus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Typ motoru | Diesel |
| Převodovka | Manuální převodovka |
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
| Datum uvedení na trh | 07.2019 |
| Datum ukončení výroby | 10.2020 |
| VÝKON Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Maximální výkon (kW) | 75 |
|---|---|
| Maximální výkon (HP) | 102 |
| Maximální rychlost (km/h) | 160 |
| Hluk automobilu (dB) | 69 dB |
| SPOTŘEBA Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Typ paliva | Diesel |
|---|---|
| Spotřeba paliva | 4,9 l/100 km |
| Velikost / objem nádrže | 70,0 l |
| SPOTŘEBA NEDC |
|---|
| Spotřeba paliva ve městě (NEDC) | 5,3 l/100 km |
|---|---|
| Spotřeba paliva na dálnici (NEDC) | 4,7 l/100 km |
| Kombinovaná spotřeba paliva (NEDC) | 4,9 l/100 km |
| EMISE |
|---|
| Emisní třída | Euro 6d-TEMP-EVAP-ISC (WLTP) 36CH, 36CI, 36DG |
|---|---|
| Emise CO2 (NEFZ) | 130 g/km |
| Kapacita nádrže AdBlue | 21,0 l |
| MOTOR Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Označení motoru | YH01 |
|---|---|
| Točivý moment (systémový výkon) v Nm | 270 |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| Umístění / typ motoru | Motor vpředu / řada |
| Čištění výfukových plynů | SCR katalyzátor s DPF filtrem |
| Počet válců | 4 |
| Systém/ druhy vstřikování paliva | Common Rail (přímé vstřikování) |
| Přeplňování motoru | Turbo |
| Počet ventilů | 4 |
| Velikost / objem motoru | 1499 |
| Výkon / točivý moment (spalovací m.) | 75 kW (102 HP) / 270 Nm |
| Výkon (kW) | 75 |
| Výkon (HP) | 102 |
| Zdvihový objem (cm) | 1499 ccm |
| Maximální výkon (ot./min.) | 3500 ot/min (rpm) |
| Maximální točivý moment (ot./min.) | 1600 ot/min (rpm) |
| Automatický start-stop systém | Série (včetně) |
| TRANSMISE Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Typ pohonu | Přední kola (FWD) |
|---|---|
| Typ převodovky | Manuální převodovka |
| Počet rychlostních stupňů | 6 |
| ROZMĚRY Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Délka (mm) | 4956 |
|---|---|
| Šířka (mm) | 1920 |
| Šířka včetně zrcátek (mm) | 2204 |
| Výška (mm) | 1895 |
| Rozvor náprav (mm) | 3275 |
| ZAVAZADLOVÝ PROSTOR |
|---|
| Objem kufru | 3061 |
|---|
| HMOTNOSTI |
|---|
| Pohotovostní hmotnost (kg) | 1735 |
|---|---|
| Hrubá hmotnost (kg) | 2750 |
| Užitečná hmotnost / nosnost (kg) | 1015 |
| Svislé zatížení | 56 kg |
| Nosnost střechy | 100 kg |
| VLEK |
|---|
| Tažná síla (brzděná 12%) | 1400 kg |
|---|---|
| Tažná síla (bez brzdy) | 750 kg |
| KAROSERIE A PODVOZEK Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Typ karoserie | Bus |
|---|---|
| Počet dveří | 4 |
| Počet posuvných dveří (standard / volitelné) | 1 (série) / 2 volitelné (za příplatek) |
| Počet sedadel | 2 |
| Maximální počet sedadel | 9 |
| Sklápěcí zadní sedadla | Série (včetně) |
| Posilovač řízení | Série (včetně) |
| ODPRUŽENÍ |
|---|
| Přední odpružení | Šroub |
|---|---|
| Zadní odpružení | Šroub |
| BRZDY |
|---|
| Přední brzda | Kotouč |
|---|---|
| Zadní brzda | Kotouč |
| ABS | Série (včetně) |
| Brzdový asistent | Série (včetně) |
| PNEUMATIKY |
|---|
| Velikost pneumatik | 215/65R16C |
|---|
| VÝBAVA Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| BEZPEČNOST A ASISTENCE |
|---|
| Airbag řidiče | Série (včetně) |
|---|---|
| Airbag spolujezdce | Série (včetně) |
| Přední boční airbag | Série (včetně) |
| Přední hlavový airbag | Série (včetně) |
| Tříbodový pás vzadu uprostřed | Série (včetně) |
| Asistent změny jízdního pruhu | Paket |
| Kontrola trakce | Série (včetně) |
| Regulace prokluzu kol | Kontrola trakce |
| Elektronický stabilizační program | Série (včetně) |
| Řízení dynamiky vozidla - přívěs | Paket |
| Světelný senzor | Paket |
| Dešťový senzor | Paket |
| Regulace jízdní dynamiky | Elektronická kontrola stability |
| Pomoc při parkování | Volitelné (za příplatek) |
| Typ parkovacích senzorů | zadní s couvací kamerou |
| Asistent rozjezdu do kopce | Série (včetně) |
| INTERIÉR |
|---|
| Světelný senzor | Paket |
|---|---|
| Klimatizace | Volitelné (za příplatek) |
| Rádio | Volitelné (za příplatek) |
| Navigace | Volitelné (za příplatek) |
| Elektrické zvedání předních oken | Série (včetně) |
| Zadní opěrky hlavy | Série (včetně) |
| Zadní podhlavníky | Série (včetně) |
| EXTERIÉR |
|---|
| Mlhová světla | Volitelné (za příplatek) |
|---|---|
| Centrální zamykání | Série (včetně) |
| Nouzová funkce | Volitelné (za příplatek) |
| Hliníková kola | Volitelné (za příplatek) |
| Metalický lak | Volitelné (za příplatek) |
| ZÁRUKA Citroen Jumpy Estate (Wagon) M BlueHDi 100 Start&Stop 2019 |
|---|
| Záruka na auto | 2 roky |
|---|---|
| Záruka na lak | 3 roky |
| Záruka na rezivění | 12 let |
Podobné modely
Ostatní modely Citroen